INFORMACJA !!! 2020-03-20

Szanowni Mieszkańcy KSM

Przyszło nam żyć i funkcjonować w czasie szczególnym, w czasie zagrożenia naszego zdrowia i życia   w związku z pandemią Koronawirusa COVID-19.

Wszyscy z uwagą śledzimy informacje i zalecenia przekazywane przez media i próbujemy się do nich dostosować, dlatego nie będę ich powtarzał, chciałbym jedynie przekazać Państwu, co w tej sytuacji oznacza to dla funkcjonowania Spółdzielni.

1.    Zwróciliśmy się do Państwa  z apelem o ograniczenie do minimum wizyt osobistych  w siedzibie Spółdzielni na rzecz kontaktów telefonicznych lub mailowych.

Apel ten przyniósł oczekiwane efekty i  ilość wizyt osobistych w Spółdzielni spadła do kilkunastu  dziennie.

2.    Wprowadzamy zmiany organizacyjne ograniczające bezpośrednie kontakty pomiędzy pracownikami Spółdzielni a mieszkańcami,  w siedzibie spółdzielni – system łączności wewnętrznej z poszczególnymi biurami /intercom/ - ograniczenie bezpośredniego dostępu do biur.

3.    Pisma do Spółdzielni prosimy o pozostawianie (po uprzednim kontakcie poprzez intercom  z sekretariatem)  w specjalnie przygotowanej do tego celu skrzynce umieszczonej przy wejściu do sekretariatu, w godzinach pracy Spółdzielni  lub przesyłanie ich pocztą mailową na adres sekretariat@karpacka.eu.

4.    Zobowiązaliśmy firmy sprzątające do przeprowadzania  obowiązkowej dezynfekcji odpowiednimi preparatami  przycisków domofonów, kabin wind, klamek.

5.    Organizujemy akcję pomocy osobom potrzebującym w załatwianiu spraw codziennych.

Do tego został przeznaczony specjalny numer telefonu 512 114 335 - koordynatorem jest kierownik Klubu „Karpatek”, w którym wszystkie zajęcia są odwołane, a klub jest zamknięty.

Poza tym we wszystkich sprawach dotyczących potrzeby pomocy,  dzwonić można na bezpośrednie numery telefonów do działu administracji:  33/499 50 82 do 86.

Pomimo tych ograniczeń Spółdzielnia funkcjonuje normalnie, a wszelkie sprawy załatwiane są  w wymaganym terminie.


                                                                 Pozostańmy osobno ale bądźmy razem

                                                                    Prezes Zarządu KSM-Jerzy Skwark